![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 12757484
*
nr 1275 7484
Väggrelief
Keramik, Finland, Träd, 35x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 19:24:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 10:41:30
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland keramik naturmotiv norden nordeuropa nordisk reliefplatta relieftavla träd väggplatta väggrelief
-
2136 Väggrelief
Dagny Enberg. Signerad, trä, "Ängel". Längd: 90cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:22
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:29
-
5069 Väggrelief
Stockholm, 30x77cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:27
*
Väggrelief
nr 1275 7484
Väggrelief
Keramik, Finland, Träd, 35x58 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 10:41:30 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland keramik naturmotiv norden nordeuropa nordisk reliefplatta relieftavla träd väggplatta väggrelief
-
2136 Väggrelief
Dagny Enberg. Signerad, trä, "Ängel". Längd: 90cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:22 -
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:29 -
5069 Väggrelief
Stockholm, 30x77cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:27